projekty graficzne \ druk offsetowy \ Fotografia produktowa \ druk cyfrowy \ kreowanie wizerunku \

ANCORA - w języku łacińskim znaczy kotwica. Dlaczego właśnie ta nazwa? Ponieważ warto u nas zakotwiczyć na dłużej. Jesteśmy agencją full service z wieloletnim doświadczeniem i pasją do reklamy. Nasza wiedza poparta jest setkami godzin pracy nad różnego typu projektami dla wymagającego klienta. Współpracujemy i pomagamy począwszy od małych zleceń na opracowaniu wizerunku marki skończywszy. Dzięki wielopoziomowej współpracy z podwykonawcami przekonaliśmy się że nawet mały zespół jest w stanie sprostać wielkim oczekiwaniom. A jeśli nasze argumenty zawodzą posiłkujemy się naszą tajną bronią Benettonem (golden retriver), którego spojrzenie łamie serca ;).

Państwa zlecenie realizujemy od początku do końca. Aby profesjonalnie wyjść na przeciw wymaganiom Klientów nasza współpracę rozpoczynamy od Briefu, w którym Klient jasno i precyzyjnie przedstawia swoje oczekiwania, czas i budżet potrzebny do realizacji. Mając plan łatwiej i szybciej działamy. Zlecając nam projekt mają Państwo pewność, że będzie on wykonany profesjonalnie, bez opóźnień i niespodzianek.

Idealny budżet to nieograniczony budżet ale...

Bardzo częstym kryterium wyboru agencji jest cena oferowanych przez nią usług. Należy jednak pamiętać, ze cena nie zawsze idzie w parze z jakością. Warto zatem postawić na współprace z doświadczonym zespołem, który nie tylko zaoferuje dobrej jakości usługę w dobrej cenie, ale także dzięki szerokiej współpracy z innymi firmami może uzyskać rabaty agencyjne dla własnych klientów (media).

Współpraca

Szeroki wachlarz usług jaki znajdą Państwo w ANCORZE to nie tylko oszczędność czasu i pieniędzy ale równocześnie gwarancja, że projekt marketingowy będzie spójny z koncepcją firmy na każdym etapie promocji. Gwarantujemy Państwu właściwy wybór kanałów przepływu informacji już na etapie briefu. Spójność działań i jednolitość wizerunku marki w przyszłości oznacza lepsze dotarcie do klientów firmy a co za tym idzie wyższe zyski czy też stabilną pozycję na rynku.